Na stadionie Stadion Sokoła Ostróda miał miejsce mecz między Sokół Ostróda i Wisła Puławy: wynik końcowy 0-4

Dnia 2021-09-11 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Sokoła Ostróda odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Sokół Ostróda i Wisła Puławy.

Po pierwszej połowie spotkania między Sokół Ostróda a Wisła Puławy wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-4.

 

Gole strzelali: A. Paluchowski 45' 0-1 K. Kondracki 53' 0-2 A. Paluchowski 68' 0-3 Carlos Daniel 78' 0-4

Żółte kartki Sokół Ostróda: S. Dowgiallo 13' K. Kurowski 15' P. Skorecki 86' G. Mendez 88'

Żółte kartki Wisła Puławy: L. Wiech 14' A. Paluchowski 71'

Czerwone kartki Sokół Ostróda:

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Główny arbiter spotkania - P. Szypula. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Sokół Ostróda zmierzy się już z Znicz Pruszków, następne spotkania z drużynami Olimpia Elbląg i Ruch Chorzów a Wisła Puławy z Stal Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Radunia Stężyca i Olimpia Elbląg.

Bardzo często liczni fani śledzą pasjonujące poczynania, które startują w lidze II Liga - East. Ciekawe drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak m.in. S. Dowgiallo L. Wiech częstokroć zaserwowały pierwszorzędnym entuzjastom futbolu mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Zdarzają się przepiękne asysty oraz bramki, brutalne faule kończące się niejednokrotnie czerwoną kartką, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Przyciągające uwagę zmagania między zawodnikami z ligi są bardzo zaciekłe, nie często okazuje się, że potyczki nie są interesujące. Warto więc śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać mecze futbolowe znakomitej ligi II Liga - East. Sokół Ostróda i Wisła Puławy oraz ich udział w II Liga - East gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Sokoła Ostróda.