Dnia 2021-09-18 14:00 na obiekcie Stadion Znicza miał miejsce mecz pomiędzy Znicz Pruszków i Sokół Ostróda zakończony wynikiem 3-2

W dniu 2021-09-18 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Znicza odbył się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 9. Zmierzyły się ze sobą Znicz Pruszków i Sokół Ostróda.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Znicz Pruszków a Sokół Ostróda wynik to 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-2.

 

Gole strzelali: S. Nagamatsu 4' 1-0 J. Ostrowski 39' 2-0 L. Hrnčiar 72' 3-0 P. Skórecki 83' 3-1 P. Skórecki 85' 3-2

Żółte kartki Znicz Pruszków: M. Bochenek 51'

Żółte kartki Sokół Ostróda: E. Dzieciol 33' P. Skorecki 48' F. Dymerski 79' M. Staniszewski 90'

Czerwone kartki Znicz Pruszków:

Czerwone kartki Sokół Ostróda:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Znicz Pruszków stanie naprzeciw Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Radunia Stężyca i Wisła Puławy natomiast Sokół Ostróda z Ruch Chorzów. Następne mecze zagra z drużynami Olimpia Elbląg i Śląsk Wrocław II.

Coraz częściej zauważamy, że liczni kibice z entuzjazmem śledzą potyczki w lidze II Liga - East. Składające się z uzdolnionych zawodników drużyny futbolowe i piłkarze jak M. Bochenek E. Dzieciol niejednokrotnie zaserwowały wyborowym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Nieprzerwanie trafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem, przechodzące do historii bramki czy asysty, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Niesamowite potyczki pomiędzy zawodnikami zdarzają się bardzo nieustępliwe, rzadko bywa jednoznacznie, że potyczki męczą kibica. Zachęcamy, aby przeglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Znicz Pruszków i Sokół Ostróda w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Znicza.