Na obiekcie Stadion Sokoła Ostróda miało miejsce spotkanie między Sokół Ostróda i Ruch Chorzów zakończone wynikiem 1-3

Dnia 2021-09-25 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Sokoła Ostróda rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 10. Zmierzyły się Sokół Ostróda i Ruch Chorzów.

Pierwsza połowa meczu między Sokół Ostróda a Ruch Chorzów zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-3.

Gole strzelali: M. Mokrzycki 44' 0-1 T. Foszmanczyk 48' 0-2 L. Janoszka 69' 0-3 E. Slupski 75' 1-3

Żółte kartki Sokół Ostróda:

Żółte kartki Ruch Chorzów: T. Neugebauer 35' D. Kowalczyk 47'

Czerwone kartki Sokół Ostróda:

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Główny arbiter meczu to . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Sokół Ostróda zmierzy się już z Olimpia Elbląg, następne spotkania z drużynami Śląsk Wrocław II i Hutnik Kraków a Ruch Chorzów zmierzy się z Stal Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Radunia Stężyca i Wisła Puławy.

W dobie dzisiejszych czasów kibice z dużym zapałem śledzą poczynania, które tyczą się ligi II Liga - East. Liczące się zespoły futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak między innymi T. Neugebauer raz za razem zagwarantowały wyborowym miłośnikom futbolu emocje z najwyższej półki. Walki między drużynami ligowymi są bezkompromisowe, rzadko okazuje się koniec końców, iż są to mecze nie warte uwagi. Zdarzają się idealne asysty czy gole, nieprzepisowe sytuacje na faul gwarantujące wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Warto więc śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich,śledzić wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich drużyn jak Sokół Ostróda oraz Ruch Chorzów z ligi II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion Sokoła Ostróda.