Sokół Ostróda vs Motor Lublin, wynik spotkania - 1-1

W dniu 2021-10-23 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Sokoła Ostróda odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 14. Zmierzyły się Sokół Ostróda i Motor Lublin.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Sokół Ostróda a Motor Lublin zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: D. Stępień 44' 1-0 P. Ceglarz 50' 1-1

Żółte kartki Sokół Ostróda: D. Stepien 42' A. Lias Montero 51'

Żółte kartki Motor Lublin: M. Cichocki 31' F. Wojcik 84'

Czerwone kartki Sokół Ostróda:

Czerwone kartki Motor Lublin:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Sokół Ostróda zmierzy się już z Bełchatów, następne spotkania z drużynami Lech Poznań II i Garbarnia Kraków a Motor Lublin z Pogoń Siedlce. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów i Radunia Stężyca.

Bardzo często mnóstwo kibiców śledzi interesujące starcia w lidze II Liga - East. Utalentowane zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi D. Stepien M. Cichocki raz za razem zaserwowały wspaniałym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Cieszące oko potyczki pomiędzy graczami z ligi okazują się zażarte, rzadko okazuje się, iż mecze męczą kibica. Systematycznie zdarzają się idealne sytuacje podbramkowe i asysty, ostre faule kończące się bardzo często żółtą kartką, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Z tego względu warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać widowiska sportowe znanej ligi II Liga - East. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Sokół Ostróda oraz Motor Lublin z ligi II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Sokoła Ostróda.