Spotkanie między Pogoń Grod. Mazowiecki i Sokół Ostróda na stadionie Stadion Miejski - końcowy wynik 1-3

W dniu 2021-11-20 12:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 18. Zmierzyły się ze sobą Pogoń Grod. Mazowiecki i Sokół Ostróda.

Pierwsza połowa meczu między Pogoń Grod. Mazowiecki a Sokół Ostróda zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik meczu to 1-3.

Gole strzelali: G. Mendez 1' 0-1 Arturo 27' 0-2 J. Kołaczek 46' 1-2 K. Kurowski 48' 1-3

Żółte kartki Pogoń Grod. Mazowiecki:

Żółte kartki Sokół Ostróda: E. Dzieciol 12' J. Klimek 29' M. Bondarenko 50'

Czerwone kartki Pogoń Grod. Mazowiecki:

Czerwone kartki Sokół Ostróda:

Główny arbiter meczu to . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Pogoń Grod. Mazowiecki zmierzy się już z Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Radunia Stężyca i Wisła Puławy. Kolejno natomiast Sokół Ostróda podejmie Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz i Wigry Suwałki.

Dzisiaj oddani fani z zapałem śledzą niezwykle interesujące starcia ligi II Liga - East. Uzdolnione futbolowe zespoły i zawodnicy jak E. Dzieciol raz za razem serwują wyśmienitym kibicom mnóstwo pozytywnych emocji. Potyczki między drużynami futbolowymi zdarzają się nieustępliwe, niezwykle rzadko zdarza się ostatecznie, że są to mecze drętwe. Obserwujemy przechodzące do historii asysty i bramki, nieprzepisowe faule, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Warto więc przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich,przeglądać mecze futbolowe znakomitej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Pogoń Grod. Mazowiecki i Sokół Ostróda oraz ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski.