Kibice Kotwicy Kołobrzeg

15 kwiecień, 2024
Spotkanie Kotwica Kołobrzeg vs Zagłębie Lubin II, wynik końcowy 1-2

Mecz pomiędzy Kotwica Kołobrzeg - Zagłębie Lubin II, wynik końcowy 1-2

W meczu II ligi - East pomiędzy Kotwicą Kołobrzeg a Zagłębiem Lubin II, który odbył się 9 kwietnia 2024 roku o godzinie 18:30 na Stadionie Miejskim im. Sebastiana Karpiniuka, to goście z Lubina wyszli zwycięsko, pokonując gospodarzy 2:1. Wynik na przerwę wskazywał remis 1:1, jednak ostatecznie to drużyna Zagłębia Lubin II sięgnęła po pełną pulę punktów.
Spotkanie Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg zakończone wynikiem 1-3

Wisła Puławy kontra Kotwica Kołobrzeg 1-3

Wczorajszy mecz II Ligi - East pomiędzy Wisłą Puławy a Kotwicą Kołobrzeg zakończył się zwycięstwem gości 1-3. Pomimo prowadzenia 1-0 na przerwę, gospodarze nie zdołali utrzymać wyniku, a gracze z Kołobrzegu odwrócili losy spotkania na swoją korzyść. Mecz odbył się na Stadionie MOSiR w ramach 28. kolejki ligowej.

Mecz Kotwica Kołobrzeg vs Kalisz, wynik 2-1

30 październik, 2023
Na stadionie Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka dnia 2023-10-28 12:45 miało miejsce spotkanie Kotwica Kołobrzeg - Kalisz - końcowy wynik 2-1
W meczu II Ligi - East drużyny Kotwica Kołobrzeg oraz Kalisz zmierzyły się na Stadionie Miejskim im. Sebastiana Karpiniuka. Spotkanie, które odbyło…