Mecz pomiędzy Sokół Ostróda i Radunia Stężyca zakończony wynikiem 2-3 dnia 2022-03-19 13:00 na obiekcie Stadion Sokoła Ostróda

Sokół Ostróda - Radunia Stężyca 2-3.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Sokół Ostróda i Radunia Stężyca zakończyła się wynikiem 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-3.

Dnia 2022-03-19 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Sokoła Ostróda odbył się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 24 pomiędzy Sokół Ostróda a Radunia Stężyca.

Gole strzelali: J. Letniowski 30' 0-1 D. Wojtyra 42' 1-1 D. Wojtyra 49' 2-1 J. Surdykowski 69' 2-2 D. Retlewski 89' 2-3

Żółte kartki Sokół Ostróda: K. Turek 27' D. Wojtyra 53' D. Wojtyra 70' F. Dymerski 82'

Żółte kartki Radunia Stężyca: D. Bashlay 15' J. Letniowski 61' J. Surdykowski 90'

Czerwone kartki Sokół Ostróda: D. Wojtyra 70'

Czerwone kartki Radunia Stężyca:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Szrek. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Sokół Ostróda stanie naprzeciw Wisła Puławy, następne spotkania z drużynami Znicz Pruszków i Ruch Chorzów natomiast Radunia Stężyca z Stal Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Olimpia Elbląg i Wisła Puławy.

Dzisiaj oddani kibice śledzą starcia ligi II Liga - East. Mocne zespoły futbolowe i zawodnicy jak K. Turek D. Bashlay wielokrotnie zapewniły wyśmienitym entuzjastom wiele niezapomnianych wrażeń. Walki pomiędzy graczami ligowymi zdarzają się niezwykle zagorzałe, niezwykle rzadko bywa, że są to widowiska drętwe. Często zdarzają się przepiękne bramki czy asysty, bezlitosne faule kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy, aby przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych,oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Udział takich znanych drużyn jak Sokół Ostróda i Radunia Stężyca z ligi II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion Sokoła Ostróda.