Na obiekcie Stadion Miejski odbyło się spotkanie Ruch Chorzów kontra Sokół Ostróda zakończone wynikiem 3-0

Ruch Chorzów kontra Sokół Ostróda 3-0.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Ruch Chorzów a Sokół Ostróda wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

W dniu 2022-04-09 16:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Ruch Chorzów oraz Sokół Ostróda.

Gole strzelali: P. Stepien 47' 1-0 D. Szczepan 57' 2-0 F. Zagiel 84' 3-0

Żółte kartki Ruch Chorzów: P. Zuk 49' R. Zubkov 75' D. Szczepan 89'

Żółte kartki Sokół Ostróda: E. Dzieciol 52'

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Czerwone kartki Sokół Ostróda:

Główny sędzia meczu - . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Ruch Chorzów zmierzy się już z Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Radunia Stężyca oraz Wisła Puławy. Kolejno natomiast Sokół Ostróda zmierzy się z Śląsk Wrocław II. Następne mecze zagra z drużynami Hutnik Kraków oraz Pogoń Siedlce.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą pasjonujące poczynania ligi II Liga - East. Uzdolnione drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak P. Zuk E. Dzieciol nierzadko zaserwowały wspaniałym sympatykom emocje z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi zdarzają się bardzo zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się, iż zmagania męczą kibica. Natrafiamy na nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, niezwykłe asysty i bramki dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Z tego względu warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać mecze piłkarskie popularnej ligi II Liga - East. Ruch Chorzów oraz Sokół Ostróda jak ich udział w II Liga - East zapewnia super emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.