Spotkanie Sokół Ostróda kontra Pogoń Siedlce, wynik końcowy 0-0

Pierwsza część spotkania pomiędzy Sokół Ostróda oraz Pogoń Siedlce zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2022-04-27 14:00 na stadionie Stadion Sokoła Ostróda odbył się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 30 pomiędzy Sokół Ostróda a Pogoń Siedlce.

Gole strzelali:

Żółte kartki Sokół Ostróda: L. Swiety 90'

Żółte kartki Pogoń Siedlce: Marcinho 52' W. Trochim 68' K. Wlodyka 87'

Czerwone kartki Sokół Ostróda:

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Idzik. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Sokół Ostróda stanie naprzeciw Bełchatów, następne spotkania z drużynami Lech Poznań II i Garbarnia Kraków a Pogoń Siedlce z Radunia Stężyca. Następne mecze zagra z drużynami Wisła Puławy i Znicz Pruszków.

Oddani kibice śledzą pasjonujące potyczki, które tyczą się ligi II Liga - East. Złożone z zdolnych graczy zespoły futbolowe i zawodnicy jak L. Swiety Marcinho wielokrotnie zaserwowały wspaniałym entuzjastom mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Zmagania pomiędzy drużynami futbolowymi są zagorzałe, nie często zdarza się jednoznacznie, że są to zmagania nużące. Trafiamy na idealne asysty oraz bramki, brutalne sytuacje z faulem gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych,przeglądać widowiska piłkarskie znanej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Udział takich drużyn jak Sokół Ostróda oraz Pogoń Siedlce w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Sokoła Ostróda.