Mecz Śląsk Wrocław II kontra Kotwica Kołobrzeg dnia 2022-07-23 11:00 na obiekcie Stadion Oporowska - 0-2

 

Po pierwszej połowie meczu między Śląsk Wrocław II i Kotwica Kołobrzeg wynik to 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2022-07-23 11:00 na obiekcie sportowym Stadion Oporowska odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki - 2 pomiędzy Śląsk Wrocław II a Kotwica Kołobrzeg.

Gole strzelali: G. Goncerz 14' 0-1 J. Šoljić 65' 0-2

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: F. Gryglak 28' Y. Matsenko 36' O. Wypart 52' M. Stawny 54'

Żółte kartki Kotwica Kołobrzeg: S. Murawski 31' J. Soljic 35' S. Murawski 47' K. Kort 59' P. Lysiak 61'

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Czerwone kartki Kotwica Kołobrzeg: S. Murawski 47'

Główny sędzia meczu to D. Kryvushkin. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Śląsk Wrocław II stanie naprzeciw Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Zagłębie Lubin II i Polonia Warszawa. Kolejno natomiast Kotwica Kołobrzeg z Znicz Pruszków. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznań II i Wisła Puławy.

Wierni fani piłki nożnej z entuzjazmem śledzą starcia, które tyczą się ligi II Liga - East. Interesujące drużyny futbolowe i piłkarze jak F. Gryglak S. Murawski nierzadko zapewniły fantastycznym fanom mnóstwo przeżyć. Nieustannie trafiamy na bezlitosne faule, książkowe asysty czy gole dodające wspaniałe przeżycia z meczu. Wspaniałe walki między piłkarzami są nader zaciekłe, niezwykle rzadko bywa, że mecze nudzą kibica. Dlatego też warto śledzić mecze futbolowe emocjonującej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Śląsk Wrocław II i Kotwica Kołobrzeg w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Oporowska.