Spotkanie Hutnik Kraków - Kotwica Kołobrzeg zakończone wynikiem 1-5

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Hutnik Kraków a Kotwica Kołobrzeg zakończyła się wynikiem 1-4. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-5.

W dniu 2022-08-14 14:00 na stadionie Stadion Suche Stawy odbył się interesujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 6. Zmierzyły się ze sobą Hutnik Kraków i Kotwica Kołobrzeg.

Gole strzelali: D. Chrominski 18' 0-1 P. Lysiak 22' 0-2 M. Assinor 37' 1-2 D. Kostkowski 40' 1-3 G. Goncerz 41' 1-4 K. Kort 71' 1-5

Żółte kartki Hutnik Kraków: K. Iwanicki 39' K. Iwanicki 48' S. Jacak 54'

Żółte kartki Kotwica Kołobrzeg:

Czerwone kartki Hutnik Kraków: K. Iwanicki 48'

Czerwone kartki Kotwica Kołobrzeg:

Główny sędzia meczu to . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Hutnik Kraków zmierzy się już z Zagłębie Lubin II, następne spotkania z drużynami Polonia Warszawa i Garbarnia Kraków natomiast Kotwica Kołobrzeg podejmie Siarka Tarnobrzeg. Następne mecze zagra z drużynami Radunia Stężyca i Jastrzębie.

Mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi starcia, które odbywają się w lidze II Liga - East. Liczące się drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy jak K. Iwanicki raz za razem gwarantują pierwszorzędnym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają bardzo zaciekłe, nie często zdarza się koniec końców, iż są to widowiska statyczne. Zdarzają się wyśmienite gole czy asysty, ostre faule, które dodają niesamowite wrażenia z meczu. Zachęcamy każdego z fanów, żeby przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych,przeglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Udział takich zespołów jak Hutnik Kraków oraz Kotwica Kołobrzeg z ligi II Liga - East gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Suche Stawy.