Kotwica Kołobrzeg vs Wisła Puławy, wynik meczu 2-1

Kotwica Kołobrzeg vs Wisła Puławy, wynik 2-1. Dnia 2022-08-10 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka odbył się znakomity mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 5 pomiędzy Kotwica Kołobrzeg a Wisła Puławy.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Kotwica Kołobrzeg i Wisła Puławy wynik to 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: M. Cywiński 30' 1-0 D. Retlewski 45' 1-1 R. Tuleja 86' 2-1

Żółte kartki Kotwica Kołobrzeg: K. Kort 42' D. Chrominski 44'

Żółte kartki Wisła Puławy: M. Kaczmarek 43' E. Furtado 51'

Czerwone kartki Kotwica Kołobrzeg:

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Główny sędzia meczu to P. Idzik. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Kotwica Kołobrzeg zmierzy się już z Siarka Tarnobrzeg, następne spotkania z drużynami Radunia Stężyca oraz Jastrzębie a Wisła Puławy zmierzy się z Polonia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Garbarnia Kraków oraz Olimpia Elbląg.

W dzisiejszych czasach kibice z entuzjazmem śledzą starcia w lidze II Liga - East. Utalentowane zespoły futbolowe oraz piłkarze jak K. Kort M. Kaczmarek systematycznie zapewniają fantastycznym fanom mnóstwo wrażeń. Interesujące zmagania pomiędzy drużynami piłkarskimi są niezwykle zajadłe, nie często bywa, iż są to zmagania drętwe. Wielokrotnie obserwujemy nieprzepisowe sytuacje na faul, zapadające w pamięć gole oraz asysty dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska sportowego. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, przeglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi II Liga - East oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Kotwica Kołobrzeg i Wisła Puławy i ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka.