Spotkanie Radunia Stężyca kontra Kotwica Kołobrzeg, wynik 1-2

Radunia Stężyca kontra Kotwica Kołobrzeg, wynik 1-2.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Radunia Stężyca a Kotwica Kołobrzeg zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-2.

W dniu 2022-08-26 15:00 na obiekcie sportowym Gminny Stadion Sportowy odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 8. Zmierzyły się Radunia Stężyca i Kotwica Kołobrzeg.

Gole strzelali: P. Łysiak 24' 0-1 J. Šoljić 80' 0-2 B. Zynek 90' 1-2

Żółte kartki Radunia Stężyca: R. Stepien 25' W. Luczak 39' D. Bashlay 45' J. Letniowski 90'

Żółte kartki Kotwica Kołobrzeg: B. Kulejewski 52' D. Chrominski 75' J. Soljic 90'

Czerwone kartki Radunia Stężyca:

Czerwone kartki Kotwica Kołobrzeg:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Gasiorowski. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Radunia Stężyca stawi czoła Wieczysta Kraków, następne spotkania z drużynami Zagłębie Lubin II i Polonia Warszawa. Kolejno natomiast Kotwica Kołobrzeg z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Zagłębie Lubin II i Polonia Warszawa.

W dzisiejszych czasach wierni kibice z zaangażowaniem śledzą pasjonujące potyczki w lidze II Liga - East. Liczące się piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak R. Stepien B. Kulejewski często serwują pierwszorzędnym miłośnikom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe i asysty gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Potyczki pomiędzy drużynami są zajadłe, bardzo rzadko bywa definitywnie, że mecze nas męczą. To też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich,oglądać spotkania sportowe ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Radunia Stężyca i Kotwica Kołobrzeg w lidze II Liga - East gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Gminny Stadion Sportowy.