Mecz Kotwica Kołobrzeg vs Kalisz na stadionie Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka dnia 2022-10-23 17:00 - 0-0

Kotwica Kołobrzeg vs Kalisz 0-0.

Pierwsza połowa meczu między Kotwica Kołobrzeg a Kalisz zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2022-10-23 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka rozegrał się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 16. Zmierzyły się Kotwica Kołobrzeg i Kalisz.

Gole strzelali:

Żółte kartki Kotwica Kołobrzeg: M. Kozajda 39'

Żółte kartki Kalisz: B. Gesior 12' N. Zawistowski 86'

Czerwone kartki Kotwica Kołobrzeg:

Czerwone kartki Kalisz:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Kotwica Kołobrzeg stanie naprzeciw Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami Stomil Olsztyn i Śląsk Wrocław II a Kalisz zmierzy się z Zagłębie Lubin II. Następne mecze zagra z drużynami Polonia Warszawa i Gornik Zabrze.

Coraz częściej zauważamy, że oddani kibice śledzą niezwykle interesujące potyczki, które dotyczą ligi II Liga - East. Uzdolnione futbolowe drużyny i piłkarze jak M. Kozajda B. Gesior systematycznie sprawiają wspaniałym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Nieustannie obserwujemy wyśmienite bramki czy asysty, nieczyste sytuacje z faulem zapewniające niesamowite wrażenia z meczu. Przyciągające uwagę walki między drużynami ligowymi bywają nader zajadłe, nie często zdarza się ostatecznie, że są to spotkania mało interesujące. Z tego powodu warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich iśledzić mecze futbolowe popularnej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Kotwica Kołobrzeg i Kalisz i ich udział w II Liga - East gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka.