Dnia 2023-04-01 13:00 na obiekcie Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka odbył się mecz pomiędzy Kotwica Kołobrzeg i Radunia Stężyca - wynik końcowy 1-1

Dnia 2023-04-01 13:00 na stadionie Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka odbył się znakomity mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 25 pomiędzy Kotwica Kołobrzeg a Radunia Stężyca.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Kotwica Kołobrzeg i Radunia Stężyca zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: J. Šoljić 68' 1-0 M. Kuzimski 75' 1-1

Żółte kartki Kotwica Kołobrzeg: J. Nojszewski 34' M. Kozajda 71' T. Kaczmarek 82'

Żółte kartki Radunia Stężyca: D. Bashlay 35' Eduardo 59' M. Kuzimski 67'

Czerwone kartki Kotwica Kołobrzeg:

Czerwone kartki Radunia Stężyca:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Krumplewski. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Kotwica Kołobrzeg zmierzy się już z Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Zagłębie Lubin II i Polonia Warszawa a Radunia Stężyca podejmie Zagłębie Lubin II. Następne mecze zagra z drużynami Polonia Warszawa i Garbarnia Kraków.

Bardzo często wielu kibiców śledzi potyczki, które tyczą się ligi II Liga - East. Fascynujące piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze tacy jak J. Nojszewski D. Bashlay nieustannie zapewniają wspaniałym miłośnikom futbolu emocje sięgające zenitu. Walki pomiędzy drużynami piłkarskimi zdarzają się zaciekłe, rzadko bywa, iż mecze męczą kibica. Ustawicznie obserwujemy bezlitosne faule zakończone czerwoną kartką, przechodzące do historii asysty i bramki, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, przeglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi II Liga - East i przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich. Udział takich drużyn jak Kotwica Kołobrzeg i Radunia Stężyca z ligi II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka.