Spotkanie Zagłębie Lubin II vs Kotwica Kołobrzeg dnia 2023-04-15 11:00: wynik końcowy 0-1

Zagłębie Lubin II vs Kotwica Kołobrzeg, wynik końcowy 0-1. W dniu 2023-04-15 11:00 na obiekcie sportowym Stadion Zagłębia Lubin odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 27 pomiędzy Zagłębie Lubin II a Kotwica Kołobrzeg.

Po pierwszej połowie meczu między Zagłębie Lubin II a Kotwica Kołobrzeg wynik to 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: K. Bartos 29' 0-1

Żółte kartki Zagłębie Lubin II: P. Kusztal 52' R. Adamski 54' C. Dieng 89'

Żółte kartki Kotwica Kołobrzeg: K. Kort 8' R. Obst 32' A. Fraczczak 67' J. Soljic 74' T. Kaczmarek 88' P. Witasik 90'

Czerwone kartki Zagłębie Lubin II:

Czerwone kartki Kotwica Kołobrzeg:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu Zagłębie Lubin II stawi czoła Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Polonia Warszawa i Garbarnia Kraków natomiast Kotwica Kołobrzeg z Polonia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Garbarnia Kraków i Olimpia Elbląg.

Coraz częściej fani śledzą poczynania w lidze II Liga - East. Uzdolnione futbolowe drużyny z tej ligi i zawodnicy jak P. Kusztal K. Kort systematycznie sprawiają wspaniałym entuzjastom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Wspaniałe zmagania między drużynami ligowymi zdarzają się zaciekłe, rzadko bywa, że są to spotkania nie warte uwagi. Trafiamy na wyśmienite sytuacje podbramkowe i asysty, bezwzględne sytuacje z faulem zakończone pokazaniem żółtej kartki zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Serdecznie zachęcamy każdego fana, żeby śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi II Liga - East. Zagłębie Lubin II oraz Kotwica Kołobrzeg jak ich udział w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Zagłębia Lubin.