Dnia 2023-05-19 16:00 na stadionie Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka miał miejsce mecz pomiędzy Kotwica Kołobrzeg i Motor Lublin: 0-0

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Kotwica Kołobrzeg i Motor Lublin zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2023-05-19 16:00 na stadionie Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 32. Na przeciw siebie stanęły Kotwica Kołobrzeg i Motor Lublin.

Gole strzelali:

Żółte kartki Kotwica Kołobrzeg: K. Bartos 45' J. Soljic 61' T. Kaczmarek 65' M. Kozajda 69' M. Cywinski 86'

Żółte kartki Motor Lublin: M. Krol 42' K. Welniak 63' M. Gasior 79'

Czerwone kartki Kotwica Kołobrzeg:

Czerwone kartki Motor Lublin:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Kos. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Kotwica Kołobrzeg stawi czoła Kalisz, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce i Zagłębie Lubin II natomiast Motor Lublin zmierzy się z Polonia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej zauważamy, iż liczni fani z dużym entuzjazmem śledzą potyczki, które tyczą się ligi II Liga - East. Złożone z utalentowanych napastników/obrońców piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak przykładowo K. Bartos M. Krol nieustannie serwują fantastycznym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi okazują się nader nieustępliwe, rzadko zdarza się definitywnie, iż widowiska nie są interesujące. Bardzo często trafiamy na nieczyste sytuacje na faul, spektakularne gole i asysty, które zapewniają wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego kibica, aby śledzić widowiska sportowe popularnej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich. Kotwica Kołobrzeg i Motor Lublin i ich udział w lidze II Liga - East zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka.