Kalisz - Kotwica Kołobrzeg, wynik spotkania 4-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Kalisz a Kotwica Kołobrzeg zakończyła się 1-1. Końcowy wynik meczu to 4-1.

W dniu 2023-05-28 15:00 na obiekcie sportowym Stadion OSRiR rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 33 pomiędzy Kalisz a Kotwica Kołobrzeg.

Gole strzelali: J. Szarpak 33' 0-1 K. Lipkowski 35' 1-1 M. Gawlik 66' 2-1 K. Lipkowski 70' 3-1 M. Wysokinski 90' 4-1

Żółte kartki Kalisz: M. Wysokinski 58'

Żółte kartki Kotwica Kołobrzeg: J. Soljic 62'

Czerwone kartki Kalisz:

Czerwone kartki Kotwica Kołobrzeg:

Główny arbiter meczu to . Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Kalisz stanie naprzeciw Zagłębie Lubin II, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce i . Kolejno natomiast Kotwica Kołobrzeg z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Dzisiaj oddani kibice piłki nożnej śledzą pasjonujące potyczki w lidze II Liga - East. Liczące się futbolowe zespoły i piłkarze jak M. Wysokinski J. Soljic raz za razem zapewniły fantastycznym sympatykom wiele wrażeń. Walki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają nieustępliwe, nie często zdarza się, iż mecze nudzą. Zdarzają się bezwzględne faule kończące się pokazaniem żółtej kartki, wspaniałe sytuacje podbramkowe oraz asysty dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, aby oglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Kalisz i Kotwica Kołobrzeg w lidze II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion OSRiR.