Na obiekcie Stadion OSRiR dnia 2024-05-11 14:15 odbyło się spotkanie Kalisz kontra Kotwica Kołobrzeg zakończone wynikiem 0-2

Emocjonujące starcie na Stadionie OSRiR miało miejsce w sobotę, kiedy to drużyna z Kołobrzegu zmierzyła się z zespołem z Kalisza w ramach 32 kolejki II Ligi - East. Już do przerwy goście prowadzili 1-0, co zapowiadało ich przewagę na boisku. Ostatecznie Kotwica Kołobrzeg utrzymała skuteczność, wygrywając mecz z wynikiem 2-0, czym zapewnili sobie cenne trzy punkty w walce o awans.

Mecz Kalisz - Kotwica Kołobrzeg: 0-2

Mecz pomiędzy drużynami Kalisz i Kotwica Kołobrzeg odbył się na Stadionie OSRiR w ramach 32. kolejki II Ligi - East. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 14:15, a emocje sięgały zenitu, gdyż obie drużyny potrzebowały punktów dla poprawy swojej sytuacji w tabeli.

Spotkanie rozpoczęło się dynamicznie, obie drużyny starały się narzucić swój styl gry. Już w 15. minucie Jonathan Junior z Kotwicy Kołobrzeg otworzył wynik meczu, wykorzystując doskonałą akcję ofensywną swojego zespołu.

Pomimo starań Kalisza, który próbował odwrócić losy spotkania, na przerwę drużyny schodziły przy wyniku 0-1 na korzyść gości.

Druga połowa przyniosła wiele emocji, obie drużyny prowadziły zaciętą walkę na boisku. W doliczonym czasie gry, ponownie to Jonathan Junior okazał się bohaterem, zdobywając drugiego gola dla Kotwicy Kołobrzeg i ustalając wynik meczu na 0-2.

W trakcie spotkania arbiter pokazał kilka żółtych kartek. W drużynie gospodarzy J. Staszak został ukarany w 39. minucie, a A. Cierpka otrzymał kartkę w 56. minucie. Z kolei w zespole gości Z. Petrovic został upomniany w 34. minucie, a F. Oliveira w 63. minucie.

Mimo starań obu drużyn, żadna z nich nie zdołała zdobyć więcej bramek, a ostatecznie to Kotwica Kołobrzeg wywiozła trzy punkty z tego spotkania.

Kalisz w kolejnych meczach zmierzy się z Olimpią Grudziądz, SKRĄ Częstochowa oraz Hutnikiem Kraków. Natomiast Kotwica Kołobrzeg będzie rywalizować z Sandecją Nowy Sącz.