Sandecja Nowy Sącz kontra Kotwica Kołobrzeg, wynik meczu - 3-1

Mecz pomiędzy Sandecją Nowy Sącz a Kotwicą Kołobrzeg, rozegrany w sobotę na stadionie przy ulicy Kusocińskiego, zakończył się wynikiem 3-1 dla gospodarzy. Po bezbramkowej pierwszej połowie, piłkarze Sandecji przełamali impas i zdobyli trzy bramki, na co Kotwica odpowiedziała jedynie honorowym trafieniem. Spotkanie to było ostatnią kolejką w ramach rozgrywek II Ligi - Wschód.

Sandecja Nowy Sącz vs. Kotwica Kołobrzeg: Relacja z Meczu

W słoneczne południe 25 maja 2024 roku na stadionie przy ulicy Kusocińskiego w Nowym Sączu odbył się emocjonujący mecz pomiędzy Sandecją Nowy Sącz a Kotwicą Kołobrzeg. To spotkanie 34. kolejki II Ligi - Wschód przyciągnęło na trybuny liczne rzesze kibiców, którzy z niecierpliwością oczekiwali na widowisko pełne sportowych emocji.

Przebieg Meczu

Pierwsza połowa meczu była pełna napięcia i zaciętej rywalizacji. Obie drużyny starały się przejąć inicjatywę, ale defensywy obu zespołów spisywały się znakomicie. W 7. minucie pierwszą żółtą kartkę otrzymał D. Szufryn z Sandecji, co było sygnałem, że sędzia M. Jenda nie zamierza tolerować ostrych zagrań.

W 24. minucie kolejną żółtą kartkę otrzymał gracz Sandecji, P. Kowalik, co dodatkowo zmotywowało Kotwicę do ataków. Mimo to, do przerwy bramki nie padły, a kibice z niecierpliwością oczekiwali na drugą połowę.

Druga połowa rozpoczęła się od mocnego uderzenia Sandecji. W 40. minucie I. Maślanka zdobył pierwszą bramkę dla gospodarzy, wprawiając w euforię miejscowych kibiców. Chwilę później, w 41. minucie, żółtą kartkę zobaczył M. Dampc z Kotwicy, co nieco ostudziło zapędy gości.

Po przerwie Kotwica zdołała wyrównać za sprawą Jonathana, który w 62. minucie precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza Sandecji. Radość gości nie trwała jednak długo, gdyż w 66. minucie C. Polak z Kotwicy otrzymał żółtą kartkę, co skomplikowało ich sytuację na boisku.

W 75. minucie kolejną żółtą kartkę otrzymał T. Kolbon z Sandecji, a w 78. minucie J. Wilczyński zdobył drugą bramkę dla gospodarzy, ponownie wyprowadzając Sandecję na prowadzenie. Atmosfera na stadionie była gorąca, a kibice Sandecji czuli, że zwycięstwo jest na wyciągnięcie ręki.

W doliczonym czasie gry, w 90. minucie, R. Wolsztyński przypieczętował zwycięstwo gospodarzy zdobywając trzecią bramkę, co wywołało eksplozję radości na trybunach. Mecz zakończył się wynikiem 3-1 dla Sandecji Nowy Sącz.

Podsumowanie

Spotkanie było pełne emocji, zwrotów akcji i zaciętej walki. Sandecja Nowy Sącz zdołała odnieść przekonujące zwycięstwo na własnym stadionie, zdobywając trzy bramki w drugiej połowie. Kotwica Kołobrzeg mimo dzielnej postawy i chwilowego wyrównania, nie była w stanie sprostać dobrze zorganizowanej drużynie gospodarzy.

Sędzia M. Jenda poprowadził mecz sprawiedliwie, pokazując w sumie sześć żółtych kartek. Zawodnicy obu drużyn pokazali determinację i zaangażowanie, ale Sandecja okazała się lepsza tego dnia.

Teraz Sandecja Nowy Sącz może z optymizmem patrzeć na kolejne spotkania, podczas gdy Kotwica Kołobrzeg będzie musiała wyciągnąć wnioski z tej porażki i przygotować się do następnych wyzwań w lidze.

Atmosfera na stadionie przy ulicy Kusocińskiego była wyjątkowa, a kibice Sandecji z pewnością długo będą wspominać to udane spotkanie.