Sokół Ostróda kontra Hutnik Kraków, wynik meczu 2-1

Sokół Ostróda kontra Hutnik Kraków, wynik końcowy 2-1. Dnia 2021-10-09 13:00 na stadionie Stadion Sokoła Ostróda odbył się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 12 pomiędzy Sokół Ostróda a Hutnik Kraków.

Pierwsza część spotkania między Sokół Ostróda a Hutnik Kraków zakończyła się 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: K. Świątek 15' 0-1 S. Rugowski 43' 1-1 S. Rugowski 54' 2-1

Żółte kartki Sokół Ostróda: J. Zyznowski 80'

Żółte kartki Hutnik Kraków: P. Zmorzynski 24' J. Wilczynski 30'

Czerwone kartki Sokół Ostróda:

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Sokół Ostróda stawi czoła Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami Motor Lublin oraz Bełchatów natomiast Hutnik Kraków z Stal Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Radunia Stężyca oraz Wisła Puławy.

Oddani kibice piłki nożnej z dużym zapałem śledzą pasjonujące poczynania, które tyczą się ligi II Liga - East. Interesujące piłkarskie drużyny oraz zawodnicy jak J. Zyznowski P. Zmorzynski raz za razem gwarantują wyborowym sympatykom mnóstwo wrażeń. Wspaniałe walki między piłkarzami zdarzają się zajadłe, nie często bywa koniec końców, że są to potyczki nie warte uwagi. Zdarzają się niezwykłe asysty czy sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule kończące się wielokrotnie żółtą kartką, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Zachęcamy, aby przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich ioglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich znanych drużyn jak Sokół Ostróda i Hutnik Kraków w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Sokoła Ostróda.