Mecz Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Siedlce zakończony wynikiem 2-2

W miniony wtorek na Stadionie Miejskim im. Sebastiana Karpiniuka w ramach 27. kolejki II ligi - East drużyny Kotwica Kołobrzeg i Pogoń Siedlce zmierzyły się w zaciętym starciu, które zakończyło się remisem 2-2. Mecz, który odbył się 3 dni temu, dostarczył kibicom wiele emocji i niezapomnianych chwil.

Relacja z przebiegu meczu piłki nożnej

Mecz II Ligi - East pomiędzy drużynami Kotwica Kołobrzeg i Pogoń Siedlce odbył się 5 kwietnia 2024 roku o godzinie 18:45 na Stadionie Miejskim im. Sebastiana Karpiniuka. W zmaganiach tych nie zabrakło emocji i zwrotów akcji, a ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 2-2.

Sprawozdanie z meczu

Zapowiadała się ciekawa konfrontacja na kotwiczym terenie, a piłkarze obu drużyn nie zawiedli kibiców zgromadzonych na trybunach. Już w 4. minucie gry Pogoń Siedlce wyszła na prowadzenie po trafieniu E. Dzieciola, który wykorzystał sytuację sam na sam. Kotwica Kołobrzeg odpowiedziała z determinacją i doprowadziła do wyrównania w 39. minucie. To M. Kozajda wpisał się na listę strzelców, pokonując bramkarza rywali.

Po przerwie, to gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą T. Madembo, który precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w siatce rywali w 61. minucie. Jednak radość kibiców Kotwicy była chwilowa, bowiem zaledwie 4 minuty później C. Demianiuk doprowadził do remisu 2-2, pokonując bramkarza gospodarzy.

Spotkanie nie obyło się bez emocji i ostrości. W końcówce meczu żółtą kartkę otrzymał zawodnik gości, D. Burka, za faul na jednym z piłkarzy Kotwicy. Zarówno gospodarze, jak i goście uniknęli ostatecznie czerwonych kartek, choć nie obyło się bez kontrowersji.

W rezultacie, Kotwica Kołobrzeg zremisowała z Pogonią Siedlce 2-2, dzieląc się punktami po zaciętym meczu. Następne spotkania obu drużyn zapowiadają się równie interesująco, a kibice mogą spodziewać się kolejnych emocji na boisku.