Spotkanie Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg zakończone wynikiem 1-3

Wczorajszy mecz II Ligi - East pomiędzy Wisłą Puławy a Kotwicą Kołobrzeg zakończył się zwycięstwem gości 1-3. Pomimo prowadzenia 1-0 na przerwę, gospodarze nie zdołali utrzymać wyniku, a gracze z Kołobrzegu odwrócili losy spotkania na swoją korzyść. Mecz odbył się na Stadionie MOSiR w ramach 28. kolejki ligowej.

Relacja z meczu Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg

Dzisiaj na Stadionie MOSiR odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Wisła Puławy i Kotwica Kołobrzeg. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 1-3, mimo że do przerwy gospodarze prowadzili 1-0. Przejdźmy teraz do relacji z tego starcia.

Początek meczu i pierwsza połowa

Po pierwszym gwizdku sędziego obie drużyny ruszyły do walki w pełnym składzie. Gospodarze stworzyli kilka groźnych sytuacji pod bramką gości, ale skuteczna obrona Kotwicy trzymała wynik na remisie. Ostatecznie to Wisła Puławy wyszła na prowadzenie w 14. minucie za sprawą R. Sewerysa, który skierował piłkę do siatki po zagraniu od [podaj nazwisko zawodnika]. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 dla gospodarzy.

Druga połowa i zwycięstwo gości

Po przerwie Kotwica Kołobrzeg ruszyła do ataku i szybko doprowadziła do wyrównania za sprawą F. Kozlowskiego w 69. minucie. Gospodarze nie potrafili się podnieść po tym trafieniu, a gola na 1-2 strzelił C. Polak z gości w 71. minucie. Sytuacja Wisły się pogarszała, a ostateczny cios zadał im Jonathan Junior, zdobywając trzeciego gola dla Kotwicy w 76. minucie. Mimo desperackich prób, gospodarze nie zdołali odrobić strat i mecz zakończył się wynikiem 1-3 dla gości.

Kartki i napięta atmosfera

W trakcie meczu sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom obu drużyn. Wśród gospodarzy kartonik obejrzał P. Skalecki, natomiast w ekipie gości zostali ukarani S. Murawski, F. Oliveira oraz L. Kosakiewicz. Czerwone kartki nie zostały w tym spotkaniu wywieszone.

Atmosfera na stadionie była gorąca, kibice dopingowali swoje drużyny od pierwszej minuty do ostatniego gwizdka. Mecz obfitował w emocje i zwroty akcji, jednak to Kotwica Kołobrzeg wygrała to starcie zasłużenie.

Następne spotkanie dla Wisły Puławy to starcia z Olimpią Grudziądz, SKRĄ Częstochowa oraz Radunią Stężyca, natomiast Kotwica Kołobrzeg zmierzy się z ŁKS-em Łódź II, Stalą Stalową Wolą oraz Stomilem Olsztyn.