Na stadionie Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka dnia 2023-10-28 12:45 miało miejsce spotkanie Kotwica Kołobrzeg - Kalisz - końcowy wynik 2-1

W meczu II Ligi - East drużyny Kotwica Kołobrzeg oraz Kalisz zmierzyły się na Stadionie Miejskim im. Sebastiana Karpiniuka. Spotkanie, które odbyło się 28 października 2023 roku o godzinie 12:45, dostarczyło wielu emocji dla kibiców obu stron. Choć początkowo to Kalisz objął prowadzenie, to ostatecznie to Kotwica Kołobrzeg odniosła zwycięstwo, wygrywając 2-1. . Na stanowisku arbitra tego starcia zasiadł .

Mecz pomiędzy Kotwica Kołobrzeg a Kalisz

W dniu 28 października 2023 roku, o godzinie 12:45, na stadionie Miejskim im. Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej. Spotkanie to było częścią 15. kolejki II Ligi - East i przyciągnęło wielu kibiców obu drużyn.

Rozgrywki na murawie

Po pierwszych 45 minutach prowadzenie objęli goście z Kalisza, zdobywając bramkę w 11. minucie. Kotwica Kołobrzeg musiała odpowiedzieć w drugiej połowie, aby odwrócić losy tego spotkania.

W 67. minucie piłkarz Kotwicy, Jonathan Junior, wyrównał wynik na 1-1, dając swojej drużynie nadzieję na zwycięstwo. Gra stawała się coraz bardziej emocjonująca, a obie ekipy walczyły o kolejne gole.

W 81. minucie to właśnie Jonathan Junior popisał się znów, zdobywając swoją drugą bramkę w tym meczu i dając prowadzenie swojej drużynie. Dzięki temu trafieniu, Kotwica Kołobrzeg objęła prowadzenie 2-1, które utrzymała do końca spotkania.

Wzbudzające emocje zakończenie

Ostateczny wynik 2-1 cieszył kibiców Kotwicy, którzy głośno świętowali zwycięstwo swojej drużyny. To był niesamowicie trudny mecz, gdzie obie ekipy prezentowały wysoki poziom. Kotwica zasłużenie zdobyła trzy punkty, ale Kalisz również nie odegrał się bez walki.

Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka

Mecz odbył się na stadionie Miejskim im. Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu. Ten nowoczesny obiekt sportowy może pomieścić aż 10 000 widzów, a w tym spotkaniu trybuny wypełniły się po brzegi. Atmosfera była gorąca, a kibice obu drużyn dopingowali swoje zespoły przez całe 90 minut.

Statystyki kartek

W trakcie meczu arbiter ukarał zawodników z obu drużyn. J. Soljic otrzymał żółtą kartkę w 61. minucie, a F. Oliveira został ukarany w 90. minucie. Zawodnicy z Kalisza nie zdobyli żadnych kartek w tym spotkaniu.

Następne wyzwania

Mający za sobą trudny mecz, Kotwica Kołobrzeg teraz przygotowuje się do kolejnych spotkań. Ich przeciwnikami w najbliższych meczach będą drużyny Hutnik Kraków, Sandecja Nowy Sącz oraz Polonia Bytom. Z pewnością fani Kotwicy będą trzymać kciuki za kolejne zwycięstwa swojej drużyny.

Dla zespołu Kalisz kolejne mecze to starcia z Olimpią Grudziądz, SKRĄ Częstochowa oraz Radunią Stężyca. Będzie to dla nich okazja do odbudowania formy i zdobycia cennych punktów w walce o wyższe miejsce w tabeli.