Spotkanie Siarka Tarnobrzeg vs Kotwica Kołobrzeg, wynik końcowy 1-2

Pierwsza część spotkania między Siarka Tarnobrzeg i Kotwica Kołobrzeg zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2023-03-25 13:00 na stadionie Stadion OSiR Wisła odbył się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 24. Zmierzyły się ze sobą Siarka Tarnobrzeg oraz Kotwica Kołobrzeg.

Gole strzelali: J. Bojas 48' 0-1 P. Łysiak 68' 0-2 B. Sulkowski 77' 1-2

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg: K. Noiszewski 73' I. Wos 90'

Żółte kartki Kotwica Kołobrzeg: L. Sierpina 50' G. Goncerz 74'

Czerwone kartki Siarka Tarnobrzeg:

Czerwone kartki Kotwica Kołobrzeg:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Paszkiewicz. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Siarka Tarnobrzeg stanie naprzeciw Polonia Warszawa, następne spotkania z drużynami Garbarnia Kraków oraz Olimpia Elbląg. Kolejno natomiast Kotwica Kołobrzeg z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Zagłębie Lubin II oraz Polonia Warszawa.

Oddani kibice z dużym zapałem śledzą poczynania w lidze II Liga - East. Liczące się piłkarskie zespoły z tej ligi oraz piłkarze jak K. Noiszewski L. Sierpina raz za razem gwarantują wyśmienitym kibicom mnóstwo wrażeń. Potyczki między piłkarzami z ligi zdarzają się zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się jednoznacznie, że zmagania męczą. Natrafiamy na ostre faule zakończone czerwoną kartką, idealnie wyliczone asysty czy bramki dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, przeglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi II Liga - East oraz przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich. Siarka Tarnobrzeg i Kotwica Kołobrzeg i ich udział w II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion OSiR Wisła.