Spotkanie Kotwica Kołobrzeg - Chojniczanka Chojnice dnia 2024-02-24 11:45 na obiekcie Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka: końcowy wynik 3-0

W minioną sobotę, 24 lutego 2024 roku, na Stadionie Miejskim im. Sebastiana Karpiniuka odbył się mecz pomiędzy drużynami Kotwica Kołobrzeg i Chojniczanka Chojnice w ramach 21. kolejki II ligi - East. Po intensywnych 90 minutach gry, gospodarze z Kotwicy zdominowali spotkanie, pokonując rywali ze Chojnic 3-0. Już pierwsza połowa dała sygnał, że to będzie udany dzień dla drużyny z Kołobrzegu, która prowadziła 2-0 na przerwę.

Relacja z przebiegu meczu pomiędzy Kotwica Kołobrzeg a Chojniczanka Chojnice

Dziś na Stadionie Miejskim im. Sebastiana Karpiniuka odbyło się starcie drużyn Kotwica Kołobrzeg i Chojniczanka Chojnice. Gospodarze już od pierwszych minut pokazali determinację i chęć walki o zwycięstwo. O godzinie 11:45 sędzia główny K. Paszkiewicz rozpoczął mecz.

W 39. minucie meczu to Jonathan z drużyny Kotwica Kołobrzeg strzelił pierwszego gola, zapewniając swojej drużynie prowadzenie 1-0. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny, tworząc gorącą atmosferę na trybunach.

Pięć minut później, w 44. minucie, ponownie to Jonathan okazał się bohaterem, zdobywając kolejnego gola dla drużyny gospodarzy. Wynik do przerwy to zatem 2-0 dla Kotwicy Kołobrzeg.

Druga połowa również rozpoczęła się dynamicznie, a w 61. minucie to ponownie Jonathan strzelił bramkę, ustalając wynik meczu na 3-0. Chojniczanka Chojnice próbowała odrobić straty, ale nie była w stanie pokonać dobrze dysponowanej obrony gospodarzy.

W trakcie meczu widzieliśmy kilka żółtych kartek. Na 17. minucie kartkę otrzymał S. Szczytniewski z drużyny gości, a kolejne otrzymali: V. Sabala (39'), D. Nowacki (47'), K. Korczyc (64'), D. Skiba (77').

W drugiej połowie nie zanotowano żadnych czerwonych kartek, jednak walka na boisku była zacięta do samego końca. Kotwica Kołobrzeg pewnie kontrolowała przebieg meczu, natomiast Chojniczanka Chojnice musi teraz popracować nad skutecznością w ofensywie.

Po końcowym gwizdku sędziego, wynik meczu to 3-0 dla Kotwicy Kołobrzeg. To było widowisko pełne emocji i sportowej rywalizacji, które na długo pozostanie w pamięci kibiców obu drużyn.

Następne mecze dla Kotwicy Kołobrzeg to starcia z Olimpią Grudziądz, SKRĄ Częstochową oraz Radunią Stężyca. Natomiast Chojniczanka Chojnice zmierzy się z zespołami Stali Stalowa Wola, Olimpii Grudziądz oraz Stomilu Olsztyn.