Dnia 2024-03-02 16:00 na stadionie Stadion Miejski im. Bronisława Malinowskiego odbył się mecz między Olimpia Grudziądz i Kotwica Kołobrzeg: wynik 0-0

W ostatnim spotkaniu II Ligi - East drużyny Olimpia Grudziądz i Kotwica Kołobrzeg zremisowały bezbramkowo. Mecz odbył się 2 marca 2024 roku o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim im. Bronisława Malinowskiego. Pomimo starań obu zespołów, żadna nie zdołała pokonać bramkarzy rywali, co zaowocowało podziałem punktów. Oto krótka relacja z tego starcia.

Potyczka Bezbramkowa na Stadionie Miejskim im. Bronisława Malinowskiego

W dniu 2 marca 2024 roku na Stadionie Miejskim im. Bronisława Malinowskiego odbyło się starcie pomiędzy drużynami Olimpia Grudziądz a Kotwica Kołobrzeg w ramach 22. kolejki II Ligi - East.

Sędzią głównym tego spotkania był D. Krumplewski. Mecz zakończył się remisem 0-0, a takie było także wynik do przerwy.

Olimpia Grudziądz, jako gospodarz, nie zdołała pokonać drużyny Kotwicy Kołobrzeg w tej zaciętej rywalizacji. Chociaż bramek zabrakło, to emocji z pewnością nie brakowało na boisku.

Spotkanie rozpoczęło się dynamicznie, obie drużyny starały się narzucić swój styl gry. Pierwsze sytuacje podbramkowe nie przyniosły jednak zmiany wyniku.

W 37. minucie zawodnik Kotwicy Kołobrzeg, S. Murawski, zasłużył na żółtą kartkę po brutalnym wejściu w jednego z piłkarzy gospodarzy.

Po przerwie tempo gry nieco opadło, jednak emocje sięgały zenitu w 57. minucie, kiedy to D. Frelek z Olimpii Grudziądz został ukarany żółtą kartką za faul na polu karnym.

Kolejne kartki zostały rozdane w drugiej połowie; w 63. minucie Z. Petrovic z Kotwicy Kołobrzeg obejrzał żółtą, a następnie drugą w 80. minucie, co skutkowało czerwoną kartką dla tego zawodnika.

Mimo starań obu zespołów, żadna nie zdołała pokonać bramkarzy rywali, co ostatecznie zaowocowało remisem 0-0.

Po zaciętym meczu, zarówno Olimpia Grudziądz, jak i Kotwica Kołobrzeg, już myślą o kolejnych spotkaniach. Dla gospodarzy następne starcia to: Olimpia Elbląg, Chojniczanka Chojnice oraz SKRA Częstochowa. Z kolei Kotwica Kołobrzeg zmierzy się z SKRĄ Częstochowa, Radunią Stężyca oraz rezerwami Zagłębia Lubin.