Dnia 2023-02-25 12:00 odbył się mecz Znicz Pruszków vs Kotwica Kołobrzeg zakończony wynikiem 3-1

Dnia 2023-02-25 12:00 na obiekcie sportowym Stadion Znicza rozegrał się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 20 pomiędzy Znicz Pruszków a Kotwica Kołobrzeg.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Znicz Pruszków a Kotwica Kołobrzeg zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 3-1.

Gole strzelali: D. Yukhymovych 3' 1-0 M. Cywiński 50' 1-1 J. Wójcicki 56' 2-1 M. Firlej 65' 3-1

Żółte kartki Znicz Pruszków: D. Yukhymovych 41' S. Jannasz 90'

Żółte kartki Kotwica Kołobrzeg: L. Kosakiewicz 41'

Czerwone kartki Znicz Pruszków:

Czerwone kartki Kotwica Kołobrzeg:

Główny arbiter meczu to D. Gawęcki. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Znicz Pruszków stanie naprzeciw Zagłębie Lubin II, następne spotkania z drużynami Polonia Warszawa i Garbarnia Kraków a Kotwica Kołobrzeg z Lech Poznań II. Następne mecze zagra z drużynami Wisła Puławy i Hutnik Kraków.

Coraz częściej liczna grupa kibiców śledzi potyczki, które tyczą się ligi II Liga - East. Interesujące futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy jak D. Yukhymovych L. Kosakiewicz raz za razem zapewniły kapitalnym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się przepiękne sytuacje podbramkowe oraz asysty, ostre sytuacje na faul, które dodają niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Interesujące zmagania pomiędzy drużynami ligowymi okazują się zajadłe, nie często bywa definitywnie, że są to potyczki nużące. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi II Liga - East i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Udział takich lubianych drużyn jak Znicz Pruszków i Kotwica Kołobrzeg z ligi II Liga - East gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Znicza.

Odwiedź ten link i poznaj nowe informacje o zagadnieniu e-sportu!