Garbarnia Kraków kontra Sokół Ostróda, wynik spotkania 0-0

Garbarnia Kraków kontra Sokół Ostróda, wynik 0-0.

Pierwsza połowa meczu między Garbarnia Kraków a Sokół Ostróda zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Dnia 2021-11-13 11:00 na stadionie Stadion Garbarni przy ul. Barskiej odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 17 pomiędzy Garbarnia Kraków a Sokół Ostróda.

Gole strzelali:

Żółte kartki Garbarnia Kraków: D. Nakrosius 3'

Żółte kartki Sokół Ostróda: K. Kurowski 33' A. Lias Montero 68'

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Czerwone kartki Sokół Ostróda:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Garbarnia Kraków zmierzy się już z Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Radunia Stężyca i Lech Poznan. Kolejno natomiast Sokół Ostróda zmierzy się z Pogoń Grod. Mazowiecki. Następne mecze zagra z drużynami Chojniczanka Chojnice i Kalisz.

Oddani fani śledzą niezwykle fascynujące starcia, które tyczą się ligi II Liga - East. Fascynujące piłkarskie zespoły z tejże ligi i zawodnicy jak D. Nakrosius K. Kurowski nieustannie serwują kapitalnym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Ustawicznie obserwujemy brutalne sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, idealnie wyliczone asysty i sytuacje podbramkowe zapewniające niesamowite przeżycia z meczu. Walki między zawodnikami okazują się nader bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, że widowiska przynudzają. Warto więc śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych,śledzić spotkania piłkarskiej lubianej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Garbarnia Kraków i Sokół Ostróda oraz ich udział w II Liga - East gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Garbarni przy ul. Barskiej.