Kotwica Kołobrzeg vs Polonia Warszawa, wynik spotkania: 1-2

Kotwica Kołobrzeg vs Polonia Warszawa zakończony wynikiem 1-2. W dniu 2023-04-22 15:15 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka odbył się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 28. Na przeciw siebie stanęły Kotwica Kołobrzeg oraz Polonia Warszawa.

Po pierwszej połowie spotkania między Kotwica Kołobrzeg a Polonia Warszawa wynik wynosił 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

 

Gole strzelali: P. Tomczyk 28' 0-1 W. Fadecki 36' 0-2 S. Murawski 90' 1-2

Żółte kartki Kotwica Kołobrzeg: K. Bartos 7' M. Kozajda 48' G. Goncerz 79'

Żółte kartki Polonia Warszawa: K. Koton 83' M. Fidziukiewicz 90'

Czerwone kartki Kotwica Kołobrzeg:

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Główny sędzia meczu to . Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Kotwica Kołobrzeg zmierzy się już z Garbarnia Kraków, następne spotkania z drużynami Olimpia Elbląg oraz Górnik Polkowice a Polonia Warszawa z Zagłębie Lubin II. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie oraz Garbarnia Kraków.

Wierni fani śledzą ciekawe poczynania, które tyczą się ligi II Liga - East. Mocne piłkarskie drużyny z ligi oraz zawodnicy jak K. Bartos K. Koton nieraz zaserwowały wyśmienitym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Nieustannie obserwujemy efektowne asysty czy bramki, bezlitosne faule zakończone wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika dodające wyjątkowe przeżycia z meczu. Interesujące walki między drużynami ligowymi okazują się niezwykle nieustępliwe, rzadko bywa, że są to potyczki nie warte uwagi. Dlatego więc warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi II Liga - East. Kotwica Kołobrzeg i Polonia Warszawa oraz ich udział w II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka.