SKRA Częstochowa vs Kotwica Kołobrzeg, wynik meczu - 1-0

SKRA Częstochowa vs Kotwica Kołobrzeg, wynik 1-0. Dnia 2023-08-25 17:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Loretańska rozegrał się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 6 pomiędzy SKRA Częstochowa a Kotwica Kołobrzeg.

Po pierwszej połowie spotkania między SKRA Częstochowa i Kotwica Kołobrzeg wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: J. Ciućka 82' 1-0

Żółte kartki SKRA Częstochowa: O. Wypart 27'

Żółte kartki Kotwica Kołobrzeg: P. Pytlewski 15' C. Polak 32' T. Madembo 87'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Kotwica Kołobrzeg:

Główny sędzia spotkania - R. Marciniak. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna SKRA Częstochowa stanie naprzeciw Olimpia Grudziądz, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice oraz Radunia Stężyca. Kolejno natomiast Kotwica Kołobrzeg z Radunia Stężyca. Następne mecze zagra z drużynami Zagłębie Lubin II oraz Jastrzębie.

Bardzo często wielu fanów futbolu śledzi starcia, które odbywają się w lidze II Liga - East. Fascynujące piłkarskie zespoły oraz zawodnicy jak O. Wypart P. Pytlewski stale zapewniają wyśmienitym miłośnikom mnóstwo emocji. Zdarzają się brutalne sytuacje na faul, zapadające w pamięć asysty oraz bramki gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. Potyczki między zawodnikami z ligi bywają nader nieustępliwe, nie często zdarza się, że są to widowiska nużące. Z tego powodu warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić widowiska sportowe znanej ligi II Liga - East. SKRA Częstochowa i Kotwica Kołobrzeg oraz ich udział w II Liga - East gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion ul. Loretańska.