Mecz między Kotwica Kołobrzeg i Jastrzębie na stadionie Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka dnia 2023-09-16 15:30 - wynik 2-0

Po pierwszej połowie spotkania między Kotwica Kołobrzeg a Jastrzębie wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2023-09-16 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 9 pomiędzy Kotwica Kołobrzeg a Jastrzębie.

Gole strzelali: Ł. Kosakiewicz 40' 1-0 A. Stasiak 60' 2-0

Żółte kartki Kotwica Kołobrzeg: J. Soljic 17' J. Rzezniczak 28' O. Nowak 70' J. Zubrowski 71' Jonathan Junior 78'

Żółte kartki Jastrzębie: Y. Zakharchenko 24' F. Kozlowski 50'

Czerwone kartki Kotwica Kołobrzeg:

Czerwone kartki Jastrzębie:

Główny arbiter spotkania to D. Gawęcki. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Kotwica Kołobrzeg zmierzy się już z Zagłębie Lubin II, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce i Nieciecza natomiast Jastrzębie z Olimpia Grudziądz. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa i Radunia Stężyca.

Dzisiaj wierni kibice z dużym zapałem śledzą niezwykle fascynujące starcia w lidze II Liga - East. Interesujące zespoły futbolowe i piłkarze jak J. Soljic Y. Zakharchenko wielokrotnie zapewniają fantastycznym kibicom emocje z najwyższej półki. Regularnie zdarzają się przechodzące do historii sytuacje podbramkowe czy asysty, bezlitosne faule kończące się wielokrotnie czerwonym kartonikiem gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki między piłkarzami okazują się nieustępliwe, niezwykle rzadko okazuje się, iż są to zmagania usypiające. Dlatego też warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych i śledzić spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich popularnych drużyn jak Kotwica Kołobrzeg i Jastrzębie z ligi II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka.