Spotkanie Kotwica Kołobrzeg - Sandecja Nowy Sącz zakończone wynikiem 2-1

W emocjonującym meczu II Ligi - East pomiędzy drużynami Kotwica Kołobrzeg oraz Sandecja Nowy Sącz, to gospodarze wyszli zwycięsko, pokonując rywali 2-1. Spotkanie odbyło się na Stadionie Miejskim im. Sebastiana Karpiniuka, a bramki padły już w pierwszej połowie, co przyniosło prowadzenie Kotwicy na przerwę. Pełne zacięcia starcie odbyło się 10 listopada 2023 roku o godzinie 17:00.+

Relacja z meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami Kotwica Kołobrzeg i Sandecja Nowy Sącz

Mecz pomiędzy drużynami Kotwica Kołobrzeg i Sandecja Nowy Sącz był niezwykle emocjonującym starciem, które odbyło się na Stadionie Miejskim im. Sebastiana Karpiniuka. W zmaganiach uczestniczyli zawodnicy II ligi - East, a wynik końcowy to 2-1.

Spotkanie rozpoczęło się dynamicznie, a już w 22. minucie M. Bartków zdobył pierwszą bramkę dla gospodarzy, dając im prowadzenie 1-0. Podopieczni trenera kolejne trafienie zanotowali w 62. minucie, kiedy to M. Cywiński podwyższył prowadzenie drużyny Kotwica Kołobrzeg na 2-0. Pomimo zażartej rywalizacji, do końca meczu wynik pozostał niezmienny.

Na chwilę przed końcem regulaminowego czasu gry, M. Kwietniewski zdobył honorowego gola dla Sandecji Nowy Sącz, zmieniając wynik na 2-1. Warto zauważyć, że żadna z drużyn nie zdobyła bramki w dogrywce ani po serii rzutów karnych.

W trakcie emocjonującego meczu sędzią był A. Borowiak, a kibice mogli obejrzeć wiele ciekawych sytuacji. Drużyna Kotwica Kołobrzeg otrzymała aż cztery żółte kartki, natomiast dla drużyny Sandecja Nowy Sącz arbiter pokazał jedną żółtą kartkę.

Następne mecze dla Kotwica Kołobrzeg to starcia z Polonią Bytom, Olimpią Elbląg oraz Lechem Poznań II. Natomiast Sandecja Nowy Sącz zmierzy się z drużynami Olimpia Grudziądz, SKRĄ Częstochowa oraz Radunią Stężyca.