Na stadionie Stadion ROSRRiT odbył się mecz między Pogoń Siedlce i Kotwica Kołobrzeg: końcowy wynik 3-2

Pogoń Siedlce - Kotwica Kołobrzeg, wynik końcowy 3-2. Dnia 2023-09-23 14:00 na stadionie Stadion ROSRRiT rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 10. Zmierzyły się ze sobą Pogoń Siedlce i Kotwica Kołobrzeg.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Pogoń Siedlce i Kotwica Kołobrzeg wynik wynosił 0-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-2.

Gole strzelali: C. Polak 34' 0-1 Filipe Oliveira 40' 0-2 C. Demianiuk 69' 1-2 D. Nowak 88' 2-2 R. Majewski 90' 3-2

Żółte kartki Pogoń Siedlce: J. Sinior 16' P. Pyrdol 24' L. Hrnciar 37' D. Nowak 90'

Żółte kartki Kotwica Kołobrzeg: L. Kosakiewicz 32' F. Kozlowski 42' C. Polak 45' J. Soljic 55' M. Cywinski 59' J. Rzezniczak 89' C. Polak 90' Jonathan Junior 90'

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Czerwone kartki Kotwica Kołobrzeg: C. Polak 90'

Sędzią głównym tego spotkania był D. Krumplewski. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Pogoń Siedlce zmierzy się już z Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Olimpia Grudziądz i SKRA Częstochowa natomiast Kotwica Kołobrzeg zmierzy się z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Wisła Puławy i ŁKS Łódź II.

W dzisiejszych czasach liczna grupa kibiców śledzi potyczki, które startują w lidze II Liga - East. Liczące się zespoły piłkarskie z tej ligi i piłkarze tacy jak J. Sinior L. Kosakiewicz stale serwują wyśmienitym fanom wiele zapierających dech w piersiach emocji. Często zdarzają się książkowe asysty oraz gole, ostre sytuacje na faul zakończone wielokrotnie pokazaniem żółtej kartki, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Cieszące oko walki między zawodnikami są bezkompromisowe, nie często zdarza się, że są to mecze nużące. To też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich i śledzić wydarzenia piłkarskiej znanej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Pogoń Siedlce i Kotwica Kołobrzeg jak ich udział w II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion ROSRRiT.